ZUS

Księgowanie ZUS – profesjonalne usługi

Księgowanie ZUS jest obowiązkiem pracodawcy, niezależnie od tego, czy prowadzi księgi rachunkowe, czy ewidencjonuje przychody i koszty, wykorzystując podatkową księgę przychodów i rozchodów. Niestety ujmowanie wynagrodzeń i składek ZUS w ewidencjach nie należy do łatwych zadań, a wątpliwości z tym związane pojawiają się nawet u doświadczonych księgowych. Nie sprzyjają temu także często zmieniające się przepisy.

Jeśli zatem potrzebujesz wsparcia w księgowaniu ZUS, zachęcamy do skorzystanie z naszej pomocy. Możesz zlecić nam między innymi kompleksową obsługę, z której zakres wchodzi prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów. W takiej sytuacji masz pewność, że rozrachunki z ZUS zostaną ujęte w sposób klarowny, zgodny z przepisami rachunkowymi, a przede wszystkim w odpowiednim terminie. Warto bowiem zdawać sobie sprawę, że najwięcej wątpliwości budzi właśnie okres, którego dotyczą składki.

Jeśli powierzysz księgowanie ZUS naszemu zespołowi specjalistek, nie musisz się tym martwić. Dokonamy wszystkim zapisów w prawidłowy sposób, który z pewnością nie wzbudzi wątpliwości Urzędu Skarbowego ani Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.