O nas

Biuro rachunkowe w Limanowej i Mszanie Dolnej

Zapraszamy do współpracy przy rozwijaniu Twojej firmy. Jako księgowi z wieloletnim doświadczeniem, potrafimy wesprzeć ambitnych przedsiębiorców w staraniach w osiąganiu jak najlepszych rezultatów, rozumianych jako policzalne zyski. Biuro rachunkowe Bilans na Plus swoją ofertę kieruje do przedsiębiorców, którzy chcą skoncentrować się na dynamicznym rozwoju swojej firmy przy jednoczesnej profesjonalnej obsłudze zaprzyjaźnionych księgowych. Księgowość naszych klientów prowadzimy dając gwarancję najwyższej jakości usług z zakresu podatków oraz kadr i płac.

W ramach prowadzonej przez nas działalności, nasi specjaliści współpracując z Powiatowym Urzędem Pracy w Limanowej świadczą usługi szkoleniowe m. in. ABC własnej firmy (szkolenie kierowane do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Limanowej, zamierzających uruchomić własną działalność gospodarczą ze środków Funduszu Pracy i Funduszu Europejskiego).

Księgowi w Bilans na Plus pomagają w załatwieniu formalności związanych z rejestracją działalności jak i trakcie jej trwania tak aby uniknąć błędów związanych z jej prowadzeniem, reprezentują podatników przed Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. 

W ramach prowadzonej działalności posiadamy księgowe ubezpieczenie OC, co sprawia, że nasze usługi są w pełni bezpieczne. 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – biuro rachunkowe Limanowa i biuro rachunkowe Mszana Dolna!


Barbara Zapała