logoThumbnail (1)

Bilans na Plus

BIURO RACHUNKOWE

Rekomendacje biura Bilans na Plus

Cieszy nas świadomość współpracy z najlepszymi. Dlatego z przyjemnością możemy stwierdzić, iż Pani Barbara Piechura jest partnerem, który rozumie nasze potrzeby i wysokie wymagania, jakie stawiamy sobie oraz naszym partnerom w biznesie. Niniejszym zaświadczamy, że współpracowaliśmy z Panią Barbarą Piechura w zakresie obsługi i doradztwa księgowego. Zlecone prace zostają zawsze wykonane terminowo i fachowo. Ponadto doskonała organizacja pracy, oraz otwartość na nasze sugestie i propozycje pozytywnie wpływa na stworzenie prawidłowej współpracy między stronami. Pani Barbara Piechura wykazała się dużą wiedzą fachową, zaangażowaniem oraz otwartością we współpracy z Naszą firmą. Jest bardzo kooperatywna, elastyczna i potrafi w trafny sposób przekazać wszelkie uwagi na temat pojawiających się przy pracy problemów. Jesteśmy przekonani, że Pani Barbara Piechura jest osobą godną zaufania, która sprosta wielu ambitnym zadaniom i spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

APS Sułkowski Piotr Olgierd

Serdecznie polecam usługi księgowe świadczone przez biuro rachunkowe Bilans na Plus. Usługi te cechuje rzetelne podejście do klienta, fachowość oraz terminowość, która dla mnie jest niezmiernie ważna. Miła obsługa oraz dotychczasowe doświadczenie biznesowe właścicielki biura jest cechą charakterystyczną, determinującą również i mój wybór, na tle okolicznych biur rachunkowych.

ELEKTROMECHANIKA – KOMPUTEROWA DIAGNOSTYKA POJAZDÓW Krzysztof Florek

Prowadzę firmę niespełna rok, ale od początku zależało mi na fachowej obsłudze księgowej. Rozpoczęcie współpracy z biurem rachunkowych Bilans na Plus uważam za jedną z najważniejszych decyzji biznesowych. Moja dotychczasowa współpraca z biurem rachunkowym uświadomiła mi jak bardzo ważne są: terminowość, rzetelność wykonywanych usług oraz fachowa wiedza. Porady oraz wskazówki, które otrzymuje znacznie usprawniają mój biznes oraz dają mi poczucie dobrze podejmowanych decyzji. Z pełną odpowiedzialnością polecam biuro rachunkowe Bilans na Plus.

FKP Karol Piechura

Prowadzenie firmy to przyjemność, jeśli trafia się na tak kompetentnych i niezawodnych partnerów! Bilans na Plus to biuro rachunkowe, które poleciłbym wszystkim przedsiębiorcom – tym, którzy dopiero zaczynają przygodę z własną działalnością, tym doświadczonym, którzy cenią sobie profesjonalizm w każdym szczególe, jak i dużym firmom stawiającym na ciągły rozwój. Bilans na Plus to synonim punktualności, perfekcjonizmu i nieustannie poszerzanych kwalifikacji. Usługi księgowe świadczone przez panią Barbarę Piechurę opierają się nie tylko na realizacji powierzonych zadań, ale także na pełnym zaangażowania poradnictwie. Z przyjemnością rekomenduję usługi biura rachunkowego Bilans na Plus, jako rzetelnego i godnego zaufania partnera.

FHU TOKARCZYK Adam Tokarczyk

Z wielką przyjemnością rekomenduję Panią Barbarę Piechura, która prowadzi moja księgowość. Pani Barbara cechuje się dużą otwartością a także pomocą. Przeanalizowała wraz ze mną bardzo szczegółowo wiele rozwiązań, które będą najlepsze dla mojej firmy. Profesjonalne i fachowe podejście z całą pewnością to jej najmocniejsze strony. Nasza współpraca układa się bardzo pomyślnie i śmiało mogę polecić jej usługi przedsiębiorcom. W przypadku jakichkolwiek pytań, dotyczących współpracy z Panią Barbarą proszę o kontakt pod numerem telefonu +48 500 507 892

Development Group Małgorzata Łącka

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z biurem rachunkowym Bilans na Plus. Właścicielka firmy jest zawsze chętna do pomocy — zarówno w sytuacjach typowych, jak i niestandardowych. Fachowość, otwartość na klienta, przystępna cena... jesteśmy usatysfakcjonowani pod każdym względem! Powierzone sprawy są realizowane profesjonalnie z najwyższą starannością, co wpływa na wysoką jakość ich wykonania. Zlecenia są realizowane rzetelnie i terminowo. Biuro reprezentuje nas również we wszelkich formalnościach związanych z Urzędem Skarbowym i ZUS. Właścicielka biura odznacza się wysokimi kompetencjami, dużym zaangażowaniem w wykonywane obowiązki a także wysokim poziomem kultury osobistej, odpowiadając na nasze często nagłe potrzeby. Gorąco polecamy!!!

BBS Bartosz Sułkowski

Polecam Państwu biuro rachunkowe Bilans na Plus prowadzone przez Panią Barbarę Piechura. Tworząc biuro rachunkowe, jego właścicielka Pani Barbara Piechura postanowiła połączyć swoje kompetencje i doświadczenie zawodowe a tym samym wykorzystać i zaoferować klientom ponadprzeciętny poziom obsługi. Wieloletnie doświadczenie w księgowości to atut który do dyspozycji pozostawiła Pani Barbara. Wieloletnie kontakty handlowe oraz biznesowe, a także zdobyte doświadczenie zawodowe, pozwalają właścicielce biura dzielić się doświadczeniem i wiedzą z przedsiębiorcami oraz chronić ich przed błędnymi decyzjami gospodarczymi. W celu zagwarantowania najwyższego poziomu usług Pani Barbara bierze częsty udział w szkoleniach branżowych, oraz warsztatach biznesowych, dzięki temu w księgowości i biznesie kieruje się wyłącznie zasadami prawa a kontakty z klientami opiera na partnerstwie i wzajemnym zaufaniu. Pani Piechura jest praktykiem, któremu znane są oczekiwania przedsiębiorców wobec poziomu i współpracy z biurem rachunkowym. Z całą pewnością jestem przekonana że misją Pani Barbary jest każdorazowe spełnienie marzeń klientów oraz dzielenie się doświadczeniem, wiedzą a co za tym idzie - pomnażanie Państwa pieniędzy.

AKROL Agnieszka Król

O mnie

Oferta i cennik

Informacje dla zakładających działalność

Rekomendacje